Mevlani dhe Ledjana janë gati të dalin si çift, mamaja e Antonelës bën deklaratën që s’pritej: Ja prova që…

Puntatën ku mori pjesë mamaja e Antonelës, zonja Donika, në fokus të bisedës ishte trekëndeshi që ishte formuar në atë kohë, Ledjana-Mevlan-Antonela. Zonja Donika tha se Mevlani dhe Ledjana nuk kanë ndjenja pr njëri-tjetrin por thjesht duan përfitimit ekonomike dhe tha se së shpejti ata do të ndahen.

Së fundmi, pas publikimit të Giveaëay-t të rradhes që do të zhvillohet nga Ledjana dhe Mevlani, zonja Donika ka bërë një postim në Instastory që i ka habitur të gjithë.

“Për të gjithë ju që vendosët në dyshim fjalën time që ky çift po krijohet vetëm për përfitime materiale dhe duke shfrytëzuar dashamirësinë e vet për Giveaway ja ku është prova! Ky është vetëm fillimi…”- shkruan mamaja e Antonelës. /INtv.al

Leave a Reply