Presidenti ka ditëlindjen/ Kryemadhi publikon foton duke u puthur: Të dua Ilir Meta si një adoleshente!


Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i ka bërë bashkëshortit të saj, presidentit Ilir Meta, një urim special në 52-vjetorin e lindjes së tij. Kryemadhi thotë se dashuria e saj është e ngjashme me atë të një adoleshenteje, dhe i uron Metës të jetë përherë i lirë, siç ka edhe emrin.

“Për vitet që kemi një urim facebook është shumë adoleshent. Por edhe pse 27 vjet dashuri dhe 30 vite që njihemi dashuria jonë ka qene gjithmonë si ditën e parë që jemi puthur.

Sot ti ke ditëlindjen tënde dhe kjo ditë marsi që gjithmonë është fillim i ringjalljes së jetës fillimin e pranverës, unë të uroj Ty Ilir Meta dashuria e jetës sime që gjithmonë ma ke bërë jetën sa me sfida por shumë të bukur, me emocione dhe dhuratat më të bukura që mund të ekzistojnë Bora, Besi dhe Era që janë pasuria dhe jeta jonë. Të uroj jetë të gjatë dhe qofsh kështu si je, i lirë siç ke emrin Ilir.

Të dua Ilir Meta si një adoleshte e dashuruar përjetësisht”, shkruan Kryemadhi në postimin e saj në rrjetet sociale.

Leave a Reply