Meri Shehu nuk ka lajme të mira për këto shenja: Figura e mashkullit do të…

Dashi
Shume meshkuj te pakontrolluar do ju kundervihen ne bashkepunime apo ne marrdhenien ne cift. Duhet te jeni me te vendosur per te mos prishur qetesine tuaj.

Demi
Nje epror mashkull dhe nje bashkpuntor mashkull do i bejne kushtet e punes tuaj te perditshme te veshtira duke ju urdheruar dhe ushtruar shume autoritet ndaj jush. Ose do jeni vetem ju qe do shtroni kurrizin ne pune.

Binjaket
Energjia mashkullore do filloj te sundoje ne shenjen tuaj. Por kete periudhe nuk do jete e hapur dhe e kendshme por do jete hakmarrese dhe inatcore. Cdo gje ne jeten personale do ta beni nen presion dhe situatat te ngarkura egoiste.

Gaforrja
Dy meshkuj ne shtepine tuaj apo ne rrethin e afert familjar do fillojne te behen dominante dhe do duan t’ju kontrrollojne ne menyren me te pa kujdesshme persa i perket natyres tuaj te ndjeshme.

Luani
Do perdorni forcen e karakterit tuaj per te dhene mesazhe kercenuese apo me te forta ne drejtim te njerezve qe mendoni se keni kontradita apo qe nuk ju binden.

Virgjeresha
Forca juaj do behet me e madhe se e nje mashkulli kryesisht ne ceshtjet ekonomike. Por nuk duhet te orientoheni me ashpersine dhe mentalitetin e nje mashkulli ne kete periudhe ne investimet tuaja apo ne jeten personale.

Peshorja
Do jeni me te forte se ju mund t’ja pranoni vetes sidomos ne marrdhenie me te tjeret. Mund te shpreheni dhe me ashpersi por kjo nuk ju ndihmon ne asnje drejtim. Fokusohuni tek veprimet e kujdesshme dhe tek e bukura e harmonia.

Akrepi
Brenda jush ndjeheni si nje mashkull i plagosur apo nje mashkull qe nuk i keni realizuar endrrat tuaja. Madje edhe neper endrra do shikoni ceshtje te cilat mund ti marrin persiper vetem meshkujt e fuqishem. Keni nevoje per figuren e babait apo te te dashurit qe te drejtoheni ne kete periudhe.

Shigjetari
Do vleresoni me shume kete periudhe afrimitetet dhe bashkepunimet me meshkujt duke pretenduar se vetem me ata mund te keni besim dhe forcen e duhur. Pikerisht kjo do jete zgjedhja me e gabuar per ju.

Bricjapi
Dy persona te rendesishem qe lidhen me jeten tuaj personale apo me karrieren tuaj do ndodhen ne nje pozicion te veshtire dhe pritet te kene reagime te paparashikueshme dhe jo te mira ndaj jush.

Ujori
Nje plan apo udhetim qe doni te beni me dy shoke qe i quani te rendesishem ndoshta nuk do dalin mire per ju. Pasi keta persona mund te kene probleme dhe do sjellin probleme edhe per ju.

Peshqit
Do keni debate te forta dhe pavaresisht se do silleni si persona te rendesishem dhe me shume fuqi pikerisht aty do jeni me te dobet. Tek burreria apo aleatet tuaj!

Leave a Reply