Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi: Një fillim i ri


Dashi

Sot dita premton nje takim apo bisede produktive sidomos me nje femer te afert te familjes apo nje bashkepunuese tuajen. Nëntë lloje të grave që bëjnë çdo burrë t’ia mbathë me vrap. Dita premton nje fillim te ri.

Demi

Çeshtje te ekuilibrit sentimental apo ne fushen e ndjenjave do behen te rendesishme sot per ju. Nese kuptoni qe marredhenia juaj nuk eshte pjellore duhet te merrni vendime per ndryshime.

Binjaket

Nje dite kjo ku fokusi i lajmeve do bjere mbi ju per te rimarre nje mundesi te cilen e quanit te veshtire ne lidhje me nje marrdhenie te rendesihme sociale por edhe personal. Do merrni vendim per te bere femije apo nje pune krijuese

Gaforrja

Shpresoj qe Dhimirtra, asteroidi qe tregon sa produktive jeni ne kete rast ne karriere dhe jete personale te mos ju lere ne dore te Plutonit nga ku ju duhen gjashte muaj te shihni drite.

Luani

Nje dite me shkelqim do ta cilesoja dhe bashkepunim me nje femer merkuriane ne shenjen e Binjakeve apo te Virgjereshes per te analizuar konkretisht te mirat materiale apo shpirterore.

Virgjeresha

Ju duhet ne diten e sotme mbeshtetja e nje personi ne shenjen e Zjarrit qe te arrini te perçoni me shpejtesi planet dhe vendimarrjet tuaja. Do ishte si te udhetonit me nje tren te shpejte drejt qellimit dhe jo mbi nje gomar.

Peshorja

Nje dite me oferta konkrete ne drejtimin tuaj por edhe shume antagoniste pasi te tjeret mund te kene me shume te ardhura apo mundesi dhe ju jeni per momentin si te xhelozuar. Por vetem ekuilibri juaj mund te shpetoje edhe varken e te tjereve nga animi i peshes.

Akrepi

Puna juaj sot duhet te finalizoje nje perfundim te suksesshem apo te hapni nje mundesi te re me shume krijuese dhe pjellore perpara jush. Prandaj mos vononi te beni ndryshim esenciale ne pune tuaj .

Shigjetari

Jeni ne nje situate ku keni filluar te kuptoni qarte se çfare deshironi ne planin personal erotik dhe ate krjues. Begatia po anon aty ku ju keni filluar te jepni shpirterisht dhe aty duhet te qendroni pa ndryshuar shpesh pozicion .

Bricjapi

Do fitoni nje mundesi per te krijuar nje ambjent me pjellor ne shtepine tuaj apo ne biznesin tuaj. Por kjo do varet sesa jeni shpirterisht te lartesuar. Ne te kunderten do keni gjashte muaj hije apo erresire

Ujori

Sa bukur, sot planet per ju do gjejne rrugen e realizimit dhe me shpejtesi. Mendja juaj inteligjente mund te behet ndihmese dhe te shpike rruge te reja komunikimi e qellimi. Takimi me nje femer te rendesishme do jete fat per ju.

Peshqit

Dita ka mundesi t’ju sjelle lajme te mira ekonomike apo mundesi per t’u zhvilluar ne planin ekonomik. Nese merreni me pune te fshatit akoma me mire, por edhe nese merreni me ekonomi.

Leave a Reply