Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi: Do të keni takim romantik


Dashi
Do kerkoni tashme nje avantazh nga fjalet ne vepra.

Ne çeshtjet ekonomike e personale do tentoni te vini nje rregull.
Do bashkëpunoni me dike te afert te familjes

Demi

Merkuri ne shenjen tuaj do ju sjelle me shume kontakte, levizje, dalje e takime nderpersonale.

Gjerat do behen sipas menyres tuaj

Binjaket

Nje marreveshje e fshehte por e qendrueshne do filloj te funksionoje.

E nga sot ne shenjen tuaj ne lidhje me punen dhe kundershtaret.

Gaforrja

Do perpiqeni te ulni tonet dhe te largoheni nga zhurmat apo tendencat e reklamimit me vrull te figures tuaj.

Tani do kerkoni marredhenie dhe gjera me konkrete larg fasades

Luani

Do keni nje takim te rendesishem qe do lidhet me karrieren tuaj dhe ndoshta ndonje propozim te qarte e te qendrueshem ne kete drejtim.

Virgjeresha

Kontaktet me jashte vendit do intensifikohen po ashtu edhe udhetimet e çeshtjet ligjore qe narrin nje mundesi te mire zgjidhjeje.

Peshorja

Duhet te beni biseda te qarta dhe takime konkrete ne lidhje me çeshtjet ekonomike te cilat duhet te kene nje baze reale per tu diskutuar.

Nje takim romantik nuk perjashtohet apo nje mesazh per nje takim ne ditet qe vijne

Akrepi

Merkuri del perball jush dhe kjo duhet pare si mundesi per bashkepunime te mira diskutime dhe sqarime ne fushen e marredhenive.

Nuk perjashtohet nje lidhje erotike me nje partner.

Merkurian si Binjak apo Virgjeresh

Shigjetari

Puna dhe udhetimet qe lidhen me punen do intensifikohen.

Do te keni prurje te reja te qendrueshme dhe udhetime te shpeshta pune e kontakte te vazhdueshme.

Vendosni marrdhenie te mira me nje partner Virgjeresh dhe Binjak.

Bricjapi

Dashuria rikthehet edhe nje here ne shenjen tuaj me idene e nje partneri llogjik dhe komunikues dhe aspak te nerzitshem, e pa interesa te perbashketa ne veprimtari e talente.

Nje femije i zgjuar mund te lind nga ju

Ujori

Shtepia dhe mundesia e nje partneri kumunikues do jete ne plan te pare.

Do keni udhetime e projekte te rendesishme.

Jeta personale pasurohet me njerez te rinj

Peshqit

Do keni disa ide me te qarta por qe duhet te investoni ne formimin tuaj.

Natyrisht qe hapet nje periudhe ku e keni te nevojshem lajmin dhe komunikimin ne jeten personale.

Leave a Reply