Meri Shehu јер lajmin fantaѕtik рër këtë shenjë: Nga neѕër рro blemet tuaja do…

Dashi

Do jeni në një ditë ku në thelb ndjeheni të sigurt por në ide dhe jetë sociale e qëllime shumë të çorientuar. Mos merrni vendime të dukshme deri nesër

Demi

Shumë planete në shenjën tuaj duket sikur çlirohen gradualisht nga forcat e mëdha dhe ndikimet e njerzve që u kanë bërë ligjin e përditshmërine

Binjaket

Edhe sot do përjetoni një pengese në çlirimin tuaj në lidhje në punën dhe shëndetin. Nga nesër pengesat do jenë me te vogla dhe hapet rruga e një bashkëpunimi

Gaforrja

Sot keni një fat të krijuar nga Hëna e plotë por që do vij duke u reduktuar sidomos në jetën personale dhe bashkëpunime. Nesër situata duket më jashte jush

Luani

Çështjet e rëndësishme familjare apo të karrieres do mbajnë sot vemendjen tuaj duke ju afruar me disa mundësi të mira por edhe duke ju larguar nga disa mundësi. Ato që sot ju largohen mos tentoni ti rregulloni

Virgjeresha

Duket se jeni ne një plan të sigurt në jetën tuaj si në komunikim ashtu edhe në gjëra konkrete në dashuri. Mos u çorientoni të bëheni të pakujdesshëm duke u marrë me filozofi

Peshorja

Një çështje ekonomike do vazhdoj sot të marrim drejtim pozitiv. Por jo më shumë se sot pasi nesër ndryshojne situatat dhe nuk do keni mundësi të merreni me ketë çështje

Akrepi

Hëna e plotë në shenjën tuaj do garantoj akoma edhe sot një mundësi zhvillimi në planin personal apo një takim shumë të rëndësishëm me një person të fuq ishëm që do ju vlej shumë

Shigjetari

Duket sikur psikologjikisht jeni të ngarkuar apo me shumë romantik se sa duhet. Një çështje ekonomike do tri umfoj dhe nga nesër do bëhet ne e qartë. Kujdes nga një person që dëshiron të mbizotëroj tek ju në pune

Bricjapi

Dita e sotme është nën refleksin e një drite që ju do përpiqeni ta përdorni për të bërë një ndryshim të madh. Sot do jeni me konkrete deri në momentin që një femër ju prish qetësinë

Ujori

Do merrni nje dhurate e cila po përgatitet për ju. Por deri sot jeni nën ndikimin e një femre që nuk ju le të çliroheni në rrugën tuaj

Peshqit

Dita premton një mbështetje që lidhet me miqtë dhe qëllimet tuaja por që mundësit sa vijnë dhe reduktohen. Nesër kujdes nga një ndryshim në punë të papritur

Leave a Reply