Melisa thotë se Tea ka qenë në dijeni për lidhjen e saj me Andin

Dyshja këtë javë bën publike lidhje e tyre. Melisa dhe Andi lansuan një projekt muzikor së bashku i cili vulosi raportin e tyre, shkruan lajmi.net.

Çifti përveç dyshimeve nga të tjerët ata shkëmbyen një puthje në videoklip duke pranuar publikisht se janë më shumë se miq, ndërkohë, në anën tjetër Tea është pyetur nga percjellesit se a ka qenë në dijeni për lidhjen e Andit me Melisën.

Ajo i ka bërë tag kësaj të fundit derisa Melisa është përgjigjur duke thënë se ka qenë e informuar dhe ne duhemi shumë./Lajmi/

Leave a Reply