Melisa iu fut muzikës dhe tani ka inate me këngëtaret? Ja ç’thotë për …..: S’do bashkëpunoj me të sepse…


Pas largimit nga “Përputhen”, Melisa është bërë pjesë e muzikës.

Vetëm para disa ditësh, ajo publikoi këngën e saj të parë, të titulluar “U kry”.
Së fundmi, ish-konkurrentja ka dhënë një intervistë për “Prive”.

Në rubrikën “60 sekonda”, ajo është pyetur se me cilën këngëtare nuk do të bashkëpunonte kurrë.
Si për çudi, Melisa tha emrin e Taynës. Ajo nuk tha asnjë arsye për këtë.

Leave a Reply