Melisa e thotë troç, nuk fshihet më: Unë me Andin kemi…


Kohët e fundit, Andi dhe Melissa u fotografuan duke bërë pazar së bashku. Ndërkohë, duket se Melissa ka një përgjigje për këto dyshime që kanë bërë xhiron e rrjetit. Sonte, në një intervistë 60 sekondëshe për ‘Prive’, ajo ka mohuar që është në një lidhje me Andin.

Gazetari: A preferojnë burrat zeshkane apo bjonde?
Melissa: Brune, por jo zeshkane e mbyllur.
Gazetari: Andi diçka e tillë?
Melissa: Joo

E pyetur nga gazetari nëse kishte një lidhje me Andin, ajo u përgjigj prerë “Jo”.

Leave a Reply