Melisa e thotë njëherë e mirë: Nuk jam në lidhje! Andi ndërpret rrëfimin e largimit të saj


Melisa ka hedhur poshtë zërat se është në lidhje me Andin, i cili ka dalë tashmë nga programi Për’puthen.

Në Për’puthen Prime, pasi tha: “Nuk jam në një lidhje me Andin!”, erdhi një përqafim i papritur nga Andi, konkurrenti nga Kosova që hyri së fundmi në emision dhe ka pasur një takim me Melisën.

“Thjesht ja dhashë një përqafim sepse e pashë që u tensionua pak. Nëse ajo është e lumtur, dhe unë jam e lumtur”, tha Andi.

Leave a Reply