Melisa dhe Andi bashkë në makinë? Ja e vërteta e videos që po “çmend” rrjetin


Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video, në të cilën shihej një çift bashkë në makinë. Thuhej se çifti në fjalë ishin Andi me Melisën, të cilët përfliten prej kohësh për një lidhje të fshehtë. Videoja në fjalë u bë shumë shpejt virale dhe madje fansat e dyshes nisën të kërkonin sqarime. Mirëpo e vërteta e videos qëndron ndryshe.

Në videon në fjalë nuk janë Andi dhe Melisa, sepse ajo as që është realizuar në Shqipëri. Kjo video është bërë në Amerikë dhe duket se është shpërndarë qëllimisht me cilësi jo të qartë, që të gjithë të mendonin se personat që shfaqeshin në të ishin pikërisht dy konkurrentët e Për’puthen, raporton “Iconstyle”

Prej kohësh në rrjete sociale po qarkullojnë thashetheme se Andi dhe Melisa janë bashkë, ndërkohë që të dy ata e kanë mohuar këtë gjë. I pari që hodhi akuza për një lidhje ishte Fationi, i cili para se të linte emisionin akuzoi Melisën se kishte kryer marrëdhënie me njërin prej konkurrentëve.

Nga ana tjetër Shqipe Hysenaj, që ishte e para që zbuloi lidhjen Tea-Beart, ka thënë në një emision se Melisa dhe Andi bashkëjetojnë me njëri-tjetrin. Gjithsesi Andi dhe Melisa kanë thënë se janë thjesht miq të mirë dhe asgjë më tepër.

Leave a Reply