Meda feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin e veçantë, ja sa vjeç i mbushi?

Meda është një nga zërat më të dashur të muzikës në vendin tonë ku prej dekadash dhuron muzikë të mirë për të gjithë ndjekësit e tij.

Sot këngëtari feston 42 vjetorin e lindjes dhe urimet kanë filluar që në orët e para të mëngjesit.

Urimi që rrëmbeu vëmendjen e festës është ai i bashkëshortes së tij Luljeta.

Ajo ka ndarë një foto me partnerin e saj dhe krahas shkruan: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, shëndet dhe lumturi edhe 100 pranë nesh.

Edhe pse vitet kalojnë dashuria mes tyre duket se sa vjen dhe shtohet dhe një gjë të tillë e konfirmojnë çifti në çdo dalje të tyre.

Leave a Reply