Meda dhe Lulja me рrofeѕion të ri, po merren me modelizëm

Meda dhe Lulja janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.Dyshja me postime të shumta në rrjete sociale, në shumë aspekte kalojnë në lajm.
Me një përkushtim të madh që kanë tek publiku, në çdo moment janë të ndjekur për veprimet që bëjnë, përcjell ORAinfo.

Pasi që njihen për stilin e veçantë, kudo që janë dallohet me përzgjedhjen që bëjnë.Ata se fundmi janë shfaqur në stiliun e modelëve. Të kombinura bukur në veshje, Lulja dhe Meda po duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Leave a Reply