‘Më ndoqi në mes të natës dhe …’/ Vajza e Sabianit rrëfen incidentin e pakëndshëm


Vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit, Keisi Medini, ka rrëfyer një episod aspak të këndshëm që i ka ndodhur disa kohë më parë.

E ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ajo ka treguar se një fans e ka përndjekur në mes të natës pasi ajo ndodhej me shoqet në zonën e Bllokut në një lokal.

Kjo e ka trembur shumë atë dhe ajo ka marrë në telefonin të atin që ta merrte me makinë.

“Po, ishte një rast që ka ndodhur disa kohë më parë. Isha në Bllok, me shoqet e mia dhe një djal që ishte fans, vjen dhe më prek në shpatull, pa më folur. Unë u tremba, mëpas më tha: Ti je Keisi? Po i thashë. Ai dëshironte një foto, por më trembi shumë nga mënyra si erdhi dhe u prezantua. Më vonë kur u largova me shoqet nga lokali, na ndoqi në mes të natës. Erdhi më mori babi me makinë, dhe vetëm kështu u qetësova”, është shprehur ajo.

Leave a Reply