Me minifund dhe dekolte të hapur, 64-vjeçarja e “Pëpruthen” “çmend” rrjetin (FOTO)


Të dielën që lamë pas në “Përputhen Prime” u prezantuan 4 konkurrentet e “Përputhen40”. Zonjat ishin gjyshe dhe nëna me fëmijë, e mes tyre ishte edhe një 64-vjeçare e cila rrëmbeu menjëherë vëmendjen me çdo tipar të saj.

Luljeta Nallbani nga Fieri ishte zonja e cila tregoi se nuk kishte asnjëlloj kompleksi dhe shpreson të gjejë dashurinë në ekran.

Tashmë konkurrentet janë bërë aktive edhe në Instagram ku ndajnë jetën e tyre pas “Përputhen”.

Luljeta ka tërhequr së fundmi vëmendjen me foton e saj tashmë profesionale ku mban veshur një kostum lëkure me minifund dhe xhaketën me dekolte të hapur që krijon një look prozokues./albeu.com/

Leave a Reply