Me lot ne sy: Gruaja e reperit FERO u bë sot nënë por të njejten dit e humbi babain nga K0VID-19

Arbenita dhe Fero janë zyrtarisht prindër! Pritjes së ëmbël i ka ardhur fund dhe në mëngjesin e sotëm Arbenita ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën cifti e ka pagëzuar me emrin Nina.

Kjo ditë e shënuar, u shoqërua me një tra gjedi familjare për Arbenitën pasi në këtë ditë ajo h umbi të atin si pasojë e Κ0vid19.

Këtë lajm e ka bërë të ditur motra e Arbenitës, përmes një postimi në Facebook.

Leave a Reply