Me fotot e rralla, Eros Grezda i bën urimin romantik Oriolës: Të dua (FOTO)


Në këtë kohë, një vit më parë u zbulua lidhja e modeles Oriola Marashi me futbollistin nga kosova Eros Grezda.
Çifti kaluan karantinën në shoqërinë e njëri-tjetrit.
Pasi pranuan lidhjen publikisht, si Oriola dhe Erosi kanë publikuar herë pas herë, por me kursim, pamje krah njëri-tjetrit dhe është mësuar se lidhja e dyshes është bërë familjare.
Ditën e sotme Oriola feston ditëlindjen dhe urimi i Grezdeës nuk mundoi në Instagram.

“Urime ditëlindjen. Të dua”, ka shkruar futbollisti krah disa fotove të pa publikuara më parë./albeu.com/

Leave a Reply