Me foton e ëmbël, Ardit Gjebrea uron bashkëѕhorten për ditëlindje


Sot në familjen e producentit, Ardit Gjebrea është një ditë e veçantë. Bashkëshortja e tij, Anila feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim nga Arditi.

Ai e ka uruar me një postim në Instagram duke zgjedhur një foto, në të cilën shfaqet duke e përqafuar.

“Urime ditëlindja, zemra ime”, ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë Gjebrea.

Leave a Reply