“Më e mirë e ëma se e bija” , do ngelni pa fjalë kur të ѕhikoni nënën e Taуnëѕ

Më e mirë e ëma se e dija, është kjo shprehja e parë që të bie ndër mend kur sheh një foto të Taynës, me mamnë e saj. Ndonëse reperja nuk publikon shpesh me prindërit, ditëlindjet kanë qenë gjithmonë një formë mirënjohjeje për të ndaj më të dashurëve të saj.

“Urime ditlindjen mami? qishtu t’kom nejt e kom me t’nejt ton jeten”, ka shkruar Tayna krah fotos ku shfaqet në prehërin e mamsë bionde sa moderne dhe e qeshur.

Komentet kanë nisur menjëherë, por ne nuk e dimë e s’jemi të sigurt nëse vëmendja maksimale lidhet realisht me reperen apo me mamanë e saj. Ju si mendoni?/revistawho.com

Leave a Reply