Me ѕtilin modern duke рozuar ne Turqi/Ja ѕi dukej ne vitet e riniѕe Luljeta Nallbani e “Рer’рuthen +40”

Luljeta Nallbani eshte konkurrentja me e perfolur dhe energjike ne “Per’puthen +40” dhe ka marre mijera ndjekes ne rrjete sociale. Ajo eshte kthyer ne nje nga personazhet me te dashur te emisionit i cili edhe pse ka filluar jo me larg se dy muaj me pare, ka marre nje popullaritet shume te madh.

Luljeta eshte perfolur shume per ate qe ndodhi pak kohe me pare me videon e shperndare te saj ku u shfaq pa rroba ne auptobus. Per kete temw, ajo ka folur ne instagramin e saj dhe duket se nuk i intereson per fjalet e keqija te phblikut por vazhdon te jete vetja.

Qe ne prezantimin e saj, ne e kemi pare Luljeten si nje njeri teper energjik e aktiv qe e shpreh mendimin e saj pa filtra dhe me mendje te hapur. Kjo gje eshta pasqyruar dhe ne veprimet e saj ne emision, ku nuk ndalohet me humorin e saj origjinal.

Ajo eshte gjithashtu shume aktive ne rrjetet sociale ku perdite poston per jeten e saj duke u lidhur sa me shume me fansat e ndjekesit e saj. Jo me larg se pak minuata me pare ajo ka ndare me ne nje foto ku e shohim si kurre me pare, ne rinine e saj.

Ne foton e pastuar nga ajo e shohim ne Turqi duke pozuar ne shtepine e saj me veshjen shume moderne dhe te kombinuar. Me floket e shkurter e bjeonde sic i ka dhe tani qe e shohim cdo jave ne Top Channel.

Ajo gjithsashtu ka te njejten bukuri dhe natyralitet qe e mbart edhe tani. Duket se Luljeta eshte dhe ka qene gjithnje me kete tip hiperaktiv dhe energjik e socializuar me te gjithe.

Leave a Reply