“Mbylle gojën, je për t’u pështy në surrat”, debat i ashpër mes Antonelës dhe Locos


Një debat i ashpër ka shpërthyer mes Antonelës dhe Locos në studion e Përputhen, ku nuk munguan as lotët.

Shkak u bë një story i publikuar nga Loco në instagramin e tij ku ironizonte Antonelën, dhe kjo e fundit filloi të debatojë dhe qau.

“Mos ta mohojë askush që ka grupime, se tani më janë vënë kundër mua ky Loco dhe Atdheu, se rrinë bashkë e më shkojnë kundër mua.

Shikoni çfarë foto ka publikuar në story me një litar të varur,” tha Antonela.

“Po ti je një injorante e pafytyrë që më sulmon për këtë, nëse të djeg mbaje,” u përgjigj Loco.

Debati i ashpër vazhdoi derisa Bora u detyrua ta ndërprejë emisionin e të vazhdojë me publicitet.

Në një pjesë madje Antonela tha se “e puthi kë të dua, madje nëse dua i puthi rend”.

“Nuk është marre me puth edhe me dasht”, i drejtohet ajo Locos.

Leave a Reply