“Mbretëreshë”, Noizy i bën Dhurata Dorës suprizën e veçantë…


Reperi Noizy i ka bërë një dhuratë, Dhurata Dorës. Ai i dërgoi në shtëpi këngëtares, rroba të markës së tij “Illyrian BloodLine”.
Në letër, Noizy e quajti artisten “Mbretëreshë”. Këngëtarja e falënderoi atë publikisht duke i ndarë me publikun edhe ato që pranoi.

Kjo nuk është dërgesa e vetme që Noizy ka dhuruar tek të famshmit. Ai i dhuroi rroba të kësaj marke edhe Ledri Vulës dhe Alaudin Hamitit.

Leave a Reply