Marrin fund hallet, Meri jep vetëm lajme të mira për këtë shenjë


Dashi
Do kerkoni tashme nje avantazh nga flalet ne vepra Ne ceshtjet ekonomike e personale do tentoni te vini nje rregull. Do bashkpunoni me dike te afert te familjes

Demi
Merkuri ne shenjen tuaj do ju sjelke me shume kontakte levizje dalje e takime nderpersonale. Gjerat do behen sipas menyres tuaj

Binjaket
Nje marreveshje e fshehte por e qendrueshne do filloj te funksionoj nga sot ne shenjen tuaj ne lidhje me punen dhe kundershtaret

Gaforrja
Do perpiqeni te ulni tonet dhe te largoheni nga zhurrmat apo tendences se reklamimit me vrull te figures tuaj. Tani do kerkoni marredhenie dhe gjera me konkrete larg fasades

Luani
Do keni nje takim te rendesishem qe do lidhet me karrieren tuaj dhe ndoshta ndonje propozim te qarte e te qendrueshem ne kete drejtim

Virgjeresha
Kontaktet me jashte vendit do intensifikohen po ashtu edhe udhetimet e ceshtjet ligjore qe marrin nje mundesi te mire zgjidhjeje

Peshorja
Duhet te beni biseda te qarta dhe takime konkrete ne lidhje me ceshtjet ekonomike te cilat duhet te kene nje baze reale per tu diskutuar. Nje takim tomantik nuk perjashtohet apo nje mesazh per nje takim ne ditet qe vijne

Akrepi
Merkuri del perball jush dhe kjo duhet pare si mundesi per bashkepunime te mira diskutime dhe sqarime ne fushen e marredhenive. Nuk perjashtohet nje lidhje erotike me nje partner Merkurian si Binjak apo Virgjeresh

Shigjetari
Puna dhe udhetimet qe lidhen me punen do intensifikohen. Do keni prurje te reja te qendrueshme dhe udhetime te shpeshta pune e kontakte te vaxhdueshme. Vendosni marrdhenie te mira me nje partner Virgjeresh dhe Binjak

Bricjapi
Dashuria rikthehet edhe nje here ne shenjen tuaj me idene e nje partneri llogjik dhe komunikues dhe aspak te nerzitshem e pa interesa te perbashketa ne veprimtari e talente. Nje femije i zgjuar mund te lind nga ju

Ujori
Shtepia dhe mundesia e nje partneri kumunikues do jete ne plan te pare. Do keni udhetime e projekte te rendesishme. Jeta personale pasurohet me njerez te rinj

Peshqit
Do keni disa ide me te wsrta dhe te sajta por qe duhet te investoni ne formimin tuaj. Natyrisht qe hapet nje periudhe ku e keni te nevojshem lajmin dhe komunikimin ne jeten personale.

Leave a Reply