Marrëdhënia më e mirë раra apo раѕ marteѕe, Ermal Mamaqi habitet dhe jep deklaratën e рарritur


I ftuar në “After Party” tek “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, moderatori, këngëtari dhe aktori Ermal Mamaqi ju përgjigj disa pyetjeve vërtetë pikante.

I pyetur rreth marrëdhënieve itime, përkatësisht nëse ajo i ka shijuar më shumë para apo pas martesës me Amin, ai tha se pjesa më e bukur nuk ka ndodhur akoma.

Gjithmonë duke ju përgjigjur pyetjes me diplomaci “Uaaa! Mendoj që pas martese, por s’ka ardhur akoma pjesa më e mirë” -tha ai gjatë intervistës./Source.al

Leave a Reply