“Marku mbaron раѕ meje”- Nga zënkat, unaza me të сilën e рroроzoi deri tek рlanet për fëmijë, Rudina Dembacaj iu рërgjigj të gjitha pyetjeve nga ndjekëѕit


Nëse ka diçka për të cilën publikut nuk ikën kurrë kurioziteti është raporti që Rudina Dembacaj ka më bashkëshortin e saj, Mark Frroku. Edhe në intervistën virtuale që ka realizuar pak më parë, pyetjet më të shpeshta kanë qenë për marrëdhenien e tyre si çift. Aktorja nuk ka nguruar fare të flasë dhe i është përgjigjur pyetjeve duke zbuluar detaje që deri tani nuk i dinim.

Një nga fansat e ka pyetur për ato që Marku pëlqen më shumë tek Rudina dhe përgjigja e saj është epike. “Nuk e di mendoj se pëlqen shumë faktin që jam e drejtëpërdrejtë. Gjithashtu përshtatem me çdo ambjent. Nuk e di, ai vdes për mua”, e mbyll ajo përgjigjen me shaka.

Një tjetër fans konstaton se i duken një çift i ‘çmendur’, por këtu aktorja thekson se është ajo më e çmendura. Më tej Rudina rrëfen se dhurata më e bukur që ka marrë nga bashkëshorti është unaza e fejesës pasi ka edhe domethënie (të cilën nuk e zbulon). Dhe në fund nuk mund të mungonte një pyetje për planet që kanë për një fëmijë. Këtu aktorja lë të kuptohet se dëshira është e madhe, por po presin të rritet edhe pak Viktoria.

Marku dhe Rudina janë një nga çiftet më të diskutuar të momentit. Lidhja e tyre ka muaj që është bërë publike, por së fundmi u zyrtarizua me celebrim.

Leave a Reply