Wow! Donaldi “shfaqet” në ditëlindjen e Bora Zemanit, reagimi i moderatores habit rrjetin (VIDEO)

Bora Zemani ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e 30 në një festë gjigante me të ftuar VIP. Moderatorja shkëlqente e veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi.

Atmosferën e ndezën Bruno dhe Klajdi, me muzikë të mirë gjatë gjithë mbrëmjes. E duket se “qershia mbi tortë”, ishte momenti kur ata kënduan këngën “Toxic Love” të Elgit Dodës, këngën që Donaldi pranoi gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” se e ka shkruar për Borën.

Siç shihet nga videoja e postuar nga moderatorja Jona Spahiu, Bora ka kërcyer dhe kënduar bashkë me ta këngën dedikuar asaj, ndonëse nuk i ka fshehur emocionet.

Leave a Reply