“Malësor, gj a k shqiptari”/ Del kënga për Presidentin: Jetë të gjatë o Ilir Meta (Video)


Pas sherrit dje te zyrat e FRD-së, në rrjet ka shpërthyer një valë memesh dhe montazhesh për presidentin e Republikës, Ilir Meta.

Por krijimtaria s’është mbyllur me kaq. Rapsodi Gëzim Ahmetaj i ka kushtuar një këngë presidentit që është publikuar vetëm 4 orë më parë. “Jetë të gjatë o Ilir Meta“, titullohet kënga, ndërsa klipi bashkon momentet kulminante të deklaratave të kreut të shtetit.
Për më shumë shijoni këngën:

Leave a Reply