“Ma prishe takimin me gjithë shoqet e tua”/ Sara dhe Aristela debatojnë në studio. Juli nis të shfaqë xhelozi…


Juli dhe Aristela kanë patur takimin e tyre ku dukeshin më të afërt.

Në studio, Juli deklaroi se është pak xheloz për Aristelën dhe për këtë iu referua takimit që ajo pati me Princin.
Ndërsa më pas nisën debatet mes vajzave në studio se Aristela i tha se nuk Juli nuk iu duk entuziast në takimin 4 minutësh me Olën.

Sara: Tu duk entuziast me ty?
Aristela: Po mua mu duk. Kur them që po bën lojën e dikujt tjetër Sara dhe ka dalë nga personazhi…
Sara: A s’kam të drejtë të jap mendimin tim?

Aristela: Po, pas meje. Dhe takimin tjetër e prishe kot, ti me gjithë shoqet e tua.
Antonela: Cfarë the ti? Ne kemi gojë secila nga ne. Dhe kur shpreh unë mendimin sic the dhe ti për lëpirje dhe pështyrje, e shpreh kur të dua./Top Channel

Leave a Reply