LUANA VJOLLCA POZON PA RROBA NGA DUBAI, FANSAT E A KUZOJNË PËR ‘PHOTOSHOP’


Luana Vjollca është një nga femrat më në zë të showbiz-it, jo vetëm si moderatore e talentuar, por së fundmi edhe si këngëtare .

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi e veshur vetëm në bikine ku vë në pah format e saj të përsosur.

Mirëpo, fansat filluan të akuzonin moderatoren për ‘photoshopin’ e tepruar në këtë foto.

Kjo foto është duke qarkulluar në rrjetet sociale, dhe nuk është hera e parë që Luanën e akuzojnë për një gjë të tillë dhe shumë herë ajo vjen edhe me reagime./Blic/

Leave a Reply