Luana Vjollca kaрet mat në qendrën e votimit, e gjithë vëmendja tek veѕhja e saj

Ditën e djeshme ka nisur procesi i votimit në Shqipëri.Shumë nga fytyrat publike votuan, dhe kjo u bë e ditur përmes disa postimeve në rrjetet sociale të shpërndara nga vet ata,
Së fundi, në një qendër të votimit u kap mat edhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca.

E veshur e tëra me të zeza dhe me një pallto ngjyrë të verdhë, ajo arriti të marrë vëmendje edhe nga atje./GazetaBlic/

Leave a Reply