lnfektohet me K0VlD, Tolgahan Sayisman shtrohet në spitaI


Aktori turk shumë i dashur për shqiptarët dhe njëkohësisht bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman është inf_ektuar me K0vid. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai me anë të një postimi në rrjete sociale.

Tolgahani ka treguar se është trajtuar në shtëpi për pak kohë, ndërsa tani është shtruar në spital. Ai iu ka kërkuar të gjithëve të bëjnë kujdes pasi kjo është një situatë e vë shtirë.

“Sapo mësova se jam inf-ektuar me K0vid. Jam trajtuar në shtëpi për pak kohë. Testi i fundit që bëra rezultoi p0zitiv. Mutaci0ni i ri i K0vidit në fillim mund të mos dalë p0zitiv në test. Ne vendosëm që të vazhdojmë trajtimin në spital. Tregoni kujdes”, ka shkruar aktori.

Leave a Reply