lncídent me Presidentin Biden. Вíe 3 herë nga ѕhkaIIët e Аeroplanit Air Force One/VlDEO


Presidenti i SHBA-së Biden është penguar duke u ngjitur në shkallët e avionit presidencial Air Force One. Mediat kanë filmuar momenti teksa kreu i Shtëpisë së Bardhë peng0het 3 herë në shkallët e avionit.

78-vjeçari u ngrit në këmbë dhe bëri përshëndetjen e fundit përpara se të hynte në bordin e Air Force One për të udhëtuar drejt Atlantas. Drejtoresha për Komunikimin me Median në Shtëpinë e Bardhë, Kate Bedingfield reagoi pas këtij inci-denti duke thënë se Presidenti është në gj-endje të mirë shëndetësore.

“Presidenti është në gj-endje të mirë dhe nuk pati nev0jë as për asi-stencë nga ekipi mjekësor. Nuk ndodhi asgjë më shumë se sa një hap i gabuar nëpër shkallë”, tha ajo. /tvklan.al

Leave a Reply