Linda Morina tregon hallin e madh/ Shkova 37-vjec jam akoma e virgjer pa burrë


Linda Morina është një nga këngëtaret më të përfolura në Kosovë dhe në Shqipëri, shpesh herë për bëmat e saj.

Mbrëmjen e sotme ajo ka qenë e ftuar në emisionin ”Zonë e Lirë” dhe në një bisedë me gazetarin Arian Cani tha se ajo jeton vetëm në Prishtinë. Kur gazetari e pyeti nëse kishte ndonjë mashkull në jetën e saj ajo tha që jo dhe se vazhdonte të ishte akoma e vi rgjër.

Këngëtarja u shpreh:
Jam vet në Prishtinë, jetoj jetëm. Jam akoma pa burrë, jam diku mbi 37

I pyetur nga Ariani se përse nuk po gjen burrë ajo tha se nuk e ka gjetur ende se nuk i pëlqen njeri. Gazetari e ka cilësuar si legjenën e Kosovës

Leave a Reply