Lidhja konfirmohet! Dalin рamje të Meliѕës dhe Andit në momente intime


Teksa Andi dhe Melisa po vazhdojnë të mos shfaqen publikisht për lidhjen e tyre, tashmë disa mujore, së fundmi në rrjete sociale janë ‘relaksuar’ pak. Ata kanë nisur të japin indikacione të lidhjes.

Prive.al mëson se dyshimet do t’i heqin në projektin e ri të Melisës në të cilin Andi do të shfaqet surprizë në disa skena të nxehta të çiftit prej vërteti.

Në rrjet kanë qarkulluar për herë të parë disa fotografi “të nxehta”. Faqja “Vipat e bllokut” ka publikuar shkrepje të Andit dhe Melisës në momente intime, në atë që duket se është një festë private ku kanë qenë të ftuar. Situata duket të jetë nxehur deri në pikën që Andi ka hequr këmishën.

Leave a Reply