Ledri publikon foto nga Dubai me të bijën: Bota është e jona bab

Reperi mjaft i dashur për publikun Ledri Vula së bashku me partneren e tij Sarën dhe vajzën Poem Blu prej disa ditësh kanë udhëtuar për në Dubai, për të kaluar disa ditë të bukura pushimi.Ata nuk kanë ngurruar të publikojnë foto të ndryshme pushimet dhe momentet e bukura që po kalojnë së bashku. Ledri ka publikuar një foto me vajzën e tij të vogël ku shihet duke e mbajtur në krahë dhe një pamje vërtet përrallore.

“Bota është e jona bab”, ka shkruar Lederi në foto. /tvklan.a

Leave a Reply