Ledri e kujton Сekën me shumë dashuri: Askush nuk do mund ta bëjë bakllavën me vishnje si ti


Është ndarë nga jeta në moshën 80 vjeçare, kuzhinierja Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka.

Ajo për vite me radhë ishte pjesë e familjeve shqiptare përmes recetave të përjavshme që sillte në emisionin “Diçka po zihet”.

Shumë nga kolegët dhe miqtë e saj e kujtuan me dashuri, e njëri ndër ta ishte edhe reperi, Ledri Vula.

Ky i fundit përmes një postimi në rrjetet sociale emocionoi të gjithë me fjalët pr ekëse.Më poshtë postimi i tij!/Blic/

Leave a Reply