Ledjana zbulon të fshehtat me Mevlanin, Antonela shpërthen në lot dhe braktis studion


Ditën e sotme para transmetimit të takimit Ledjana-Mevlan, Antonela bëri një deklaratë të fortë. Ajo tha se heq dorë përfundimisht nga Mevlani dhe se ja lë Ledjanës, pavarësisht se vazhdon të ketë ndjenja për djalin nga Kavaja.

“Mua më bëhen 47 ditë në emision dhe kam kuptuar që duhet të distancohem, t’ja lë Mevlanin Ledjanës, pavarësisht se vazhdoj të kem pëlqim për të. Unë nuk dua të bëhem shkak për mos krijimin e një lidhjeje. Mevlan unë kam nevojë për një mashkull”, u shpreh ajo teksa theksoi se ka ende ndjenja për Mevlanin.

Ndërkohë ky i fundit u ndje i ofenduar nga deklarata e Antonelës, por shtoi se e respekton vendimin e saj. Më pas Ledjana tregoi të fshehtat në dhomën e rrëfimeve, ku zbuloi se është takuar disa herë me Mevlanin. Gjithashtu ajo tregoi se i ka qëndruar pranë edhe kur ai ka qenë i sëmurë në spital një mbrëmje. Ky rrëfim e prekur Antonelën, e cila u shpreh se tashmë e kuptoi se Mevlani është tallur gjithë këto kohë me të.

Ajo shtoi se Mevlani është sjellë shumë mirë në takime me të, ndërsa jashtë studios i ka thënë “pse më prish punë”. Më pas Mevlani i prekur kërkoi t’i sqaronte gjithë situatën Antonelës, duke u shprehur se nuk është fundi i botës nëse refuzohesh nga një mashkull.

Nga ana tjetër Ledjana tha se Mevlani dhe Antonela mashtrojnë të dy dhe hiqen si të prekur. Kjo deklaratë nuk i pëlqeu aspak Mevlanit dhe i ndodhur nën trysni ai u largua nga studioja. Më pas ai u rikthye sërish, ndërsa Antonela vendosi të braktiste studion për të mos parë takimin Ledjana-Mevlan.

Përmes një videomesazhi ajo u shpreh se ka parë disa video në rrjete sociale që e kanë bërë të kuptojë se duhet të heqë dorë përfundimisht dorë nga Mevlani.

Leave a Reply