Lediana “ѕhрërthen”: “Рika ime e dobët je ti” (Foto)

Lediana nuk ndalet me dedikimet e dashurisë dhe të gjithë mendojnë se ia dedikon Mevlanit. Teksa ajo mohon se është dikush në jetën e saj, atëherë, dedikimet padyshim do jenë për Mevlanin, pasi konkurrentja ka pohuar që më herët se ka ndjenja të forta për të.

“Ajo që nuk ia di vlerë mashkullit, nuk ndahet prej tij”, Mevlani i shkruan Ledianës, ndërhyn edhe Arjani

Ish- konkurrentja ka publikuar një story, me një cover telefoni, ku është shkruar një shprehje. “Kur m’pysin cila o pika jote e dobt, mendja meniher m’shkon te ti”, shkruhet në story.

Lediana vazhdon të bëjë konfuzë fansat e saj dhe vazhdon të mos japë një përgjigje të saktë.

Leave a Reply