Lë pa fjale Xhensila Myrtezaj, flet mbi raportet që ka me vjehrrën : Nuk i them dot “nëna”, e thërras


Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ka rrëfyer për herë të parë sesi është marrëdhënia e saj me vjehrrën.Këngëtarja ka zbuluar se “nëna Shpresën” e quan “nëna Kamomili” pasi e ndihmon shumë me vajzën.

Kujtojmë se si Xhensila ashtu dhe Besi publikojnë shpesh momente pranë të voglës në rrjete sociale, e cila tani është bërë shumë e njohur për publikun

Leave a Reply