Lajmi paska marrë dhenë/ Edhe Sadna që e duan shqiptarët shumë ka folur për Tean dhe Andin: Ja mesazhi i saj


‘Bidai’ ngelet një nga serialet më të shikuara dhe ‘më të ndjera’ për shqipëtarët, të cilet u lidhën shumë me aktoren kryesore të serialit, Sara Khan, ose ndryshe Sadna.

Vd ekja e kësaj të fundit në serial, trishtoi jo pak të gjitha shqipëtarët dhe u kthye në temën e diskutimit mes ndjekëzve, për shumë javë rresht.

Por, teksa tashmë gjithë Shqipëria po flet npër ndarjen e Teas me Andin dhe zbulimin e lidhjes së saj me Beartin, opinionisti Meridian Ramcaj bëri një paralelizëm mjaft gazmor.

Ramcaj u shpreh se dy kanë qenë humbjet më të mëdha të shqiptarëve, së pari vdekja e Sadnës dhe së dyti ndarja e Teas me Andin nga Përputhen

Mirëpo direkt pas këtij krahasimi, disa meme mbushën rrjetin dhe duket se një prejt yre nuk ka kaluar pa rrëmbyer dhe vëmendjen e aktores. Ajo ka ri-postuar në Instagram videon e opinionistit, pa harruar të falenderojë gjithë shqiptarët.

“Faleminderit Shqipëri për të gjithë dashurinë”, shkruan aktorja në postimin pasardhës.

Leave a Reply