Lajmi i fundit/Komisioni për Ѕëmundje Infektive propozon vendosjen e orës poliсore në të gjithë vendin nga ora 22:00 deri 05:00 të mëngjesit


Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe me propozim të Komisionit për Sëmundje Infektive para Qeverisë ka propozuar vendosjen e orës policore në të gjithë territorin e vendit edhe atë nga ora 22:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit.

Nga atje theksojnë se Komisioni do të vendos se prej kur dhe sa do të zgjasë ora policore, transmeton TV21.

Leave a Reply