Lajmi i bukur: Fejohet Deputeti i Njohur Shqiptar

Ish-ministri i Bujqësisë dhe deputeti nga rradhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa ka ndarë një lajm të bukur me ndjekësit e tij në rrjete sociale. Ai dhe partnerja, Erolinda Januzaj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë.


Deputeti ka ndarë disa dita e tyre e veçantë në Facebook, ku dyshja shihen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.


“Jetuam sa jetuam dhe…”, ka shkruar ai krahas fotove, shoqëruar me njoftimin “Fejuar me Erolinda Januzaj”.

Leave a Reply