Lajmi fundit/ Tërmet i fuqiѕhëm në Maqedoninë e Veriut, lëkundjet ndihen dhe në Shqipëri


Një termet i fuqishëm eshte ndjere para pak minutash ne Maqedonine e Veriut

Lekundjet mesohet te kene qene 4.9 balle te shkalles Rihter

Epiqendra ka qene 55 kilometra larg Prizrenit dhe me nje thellesi 2 kilometra

Raportohet se lekundje jan ndjere dhe ne Diber . Shqiperia Ime

Leave a Reply