Lajm i triѕhtë! Gruaja e Сimëѕ рër një ditë hu mb edhe vëllain edhe baѕhkëѕhortin


Në moshën 71-vjeçare është ndarë nga jeta aktori i humorit kosovar, Rasim Thaçi-Cima.Reagimet ishin të shumta në rrjetet sociale, nga më të dashurit e aktorit.Mirëpo, dhim bje e dyf ishtë u bë për bashkëshorten e aktorit, Shukrie Thaçi, ku po në këtë ditë hum bi edhe vëllaun e saj.

Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetin social Facebook.“Familjarë dhe miqë me pik ellim të thellë ju njoftoj se sot ndrroi jetë vëllau jonë Isuf Vrella lutem Zotit qe te pushoj i qetë ne parajsë”, shkroi ajo./GazetaBlic/

Leave a Reply