Lajm i triѕhtë/ Flori Mumajesi hu mb njeriun e ѕhtrenjtë të familjes!


Ditën e sotme një lajm i tri shtë bëhet me dije për Flori Mumajesin. Kantautori i njohur ka hu mbur nënën e tij.
Lajmin e bën të ditur për “Top Albania Radio”, ndërsa mësohet se sot ajo po përcillet për në banesën e fundit.

Nëna e Florit nuk ka mundur të fitojë betejën me një sëmundje nga e cila vuante prej disa kohësh dhe ditët e fundit ka qenë e shtruar në spital.
Ndërkohë ai i dedikoi edhe një këngë kësaj dhimbjeje të madhe që kishte këto kohë.

Leave a Reply