Kylie Jenner ti je? Tea Trifoni ςmend rrjetin me fotot e reja

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni vazhdon të mbetet shumë e komentuar në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me dy foto të publikuara në Instagram.

Tea shfaqet me flokë të gjatë dhe e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i ka nxjerrë në pah format trupore. Ndjekësit e kanë krahasuar menjëherë me Kylie Jenner.


“Kylie Jenner”, “Kylie ti je”, i kanë shkruar ndjekësit. Kujtojmë se pak kohë më parë Tea i dha fund ndarjes me Beartin dhe deri më tani nuk dihen të reja nga jeta e saj private.

Leave a Reply