KY ja po qe është skandaI…Po përflitet se Bora dhe Atdheu janë рuthur bashkë: Prite kur të dalë


Konkurrenti nga Kosova në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Atdheu së fundmi ka qenë në krye të mediave rozë, pasi ditën e djeshme mediat në Shqipëri kanë raportuar se atë e kanë suImuar dhe dë mtuar lokalin.

Atdheu do të mungojë për disa ditë në “PërPuthen”, Bora Zemani tregon arsyen – Gazeta Express. Ndërsa ai ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, me moderatoren Bora Zemani dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar, “Me të bukurën Borë”. Ndjekësit nuk kanë kursyer batuat dhe ngac mimet për dyshen pasi ditë më parë Atdheun e kishin kër-c -ënuar për Sarën.

“Kur klasa është plot me vajza, por ty të pëlqen zysha”, shkruan njëri prej tyre komentuesve. Ndërsa shumë të tjerë, i kanë kujtuar deklaratën që Atdheu ka bërë për Antonelën.“Ja kur të thotë Atdheu, më ka p-u-th Bora”, ka shkruar ai.

Leave a Reply