Ky është vëllai i Ledianës që po çmend vajzat shqiptare


Konkurrentja më bombastike e emisionit Përputhën, është Ledjana Prennga. Ajo ka një shtatë të gjatë dhe format më perfektë të trupit, shkruan infokosova.

Ledjana, zeshkania e cila tashmë është bërë biondin duke kthyer flokët nga të zeza në të hapura, ka arritur të marr shumë zemra nga publiku shqiptarë. Por, vëmendje të madhe po merr edhe vëllai i saj.

Një video e cila po qarkullon në rrjete sociale shihet Ledjana me vëllain e ku komentet për të ishin pothuajse pozitive./Infokosova/

Leave a Reply