Ky është ‘reagimi’ i parë i Norës pas lidhjes së Robertit me modelen italiane


Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, u bë përsëri pjesë e mediave rozë për shkak të jetës së tij private.

Ishte modelja italiane, Maria, e cila publikoi një video duke u puthur me Robertin dhe me këtë rast, konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë, shkruan GazetaBlic.

Teksa të gjithë po e prisnin reagimin e Norës, asaj me sa duke nuk iu bë vonë.

Së fundmi, ajo postoi një foto në Instagram duke paralajmëruar diqka të re që do të sjell së shpejti për ndjekësit.

“Nora është gati, a jeni ju?”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografi.Por për çfarë bëhet fjalë, ajo ende nuk ka dhënë më shumë detaje./GazetaBlic/

Leave a Reply