Ky është fustani i Alketa Vejsiut që arrin vlerën deri në 2 mijë euro


Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun shqiptar.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe komentohet për stilin e saj unik.
Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të kuq.

Ky fustan arrin vlerën deri në 2 mijë euro, përndryshe Alketa është shumë e angazhuar edhe në emisionet televizive dhe njihet si një nga moderatoret më të suksesshme./Blic/

Leave a Reply